Q&A met ons Support Team

- 5 minute read

Maddie Goossens
Digital Marketeer
Maddie Goossens

Een van de belangrijkste onderdelen van ons platform is er een waar we erg trots op zijn: ons Support team. Zij staan 7 dagen per week paraat om elke vraag te beantwoorden. Maar wat gebeurt er op een gemiddelde dag op onze supportafdeling? Wat voor vragen krijgen ze? In dit artikel stellen we Team Coach Xander een aantal vragen.


customer support q&a

Kun je ons iets vertellen over de agenten in je team?

Xander: Ons team, waaronder ikzelf, had heel weinig kennis over wat cryptocurrency is en hoe het werkt toen we begonnen. Daarom heeft Anycoin Direct de afgelopen jaren in samenwerking met andere afdelingen verschillende cursussen verzorgd. Zo heeft ons Marketing team ons bijvoorbeeld geholpen bij het leren kennen van verschillende cryptocurrency's, wallets, netwerkveranderingen, etc.

We doen ook ons best om een zeer open feedbackomgeving te hebben. Veel veranderingen aan onze website of procedures zijn ideeën van onze agents, want zij zijn degenen die er het meest mee werken. We denken dat het hebben van een zeer open cultuur als deze het gevoel geeft dat iedereen gelijk is en respectvol wordt behandeld en dat is voor mij een groot deel van de reden waarom het leuk is om bij Anycoin Direct te werken.

In een van onze vorige blogs hadden we het over veel voorkomende scams in de crypto-industrie. Kun je ons vertellen hoe Anycoin Direct oplichting probeert te voorkomen?

Xander: Er zijn inderdaad verschillende scams actief die we regelmatig tegenkomen. Om dit te bestrijden hebben we een aantal veiligheidscontroles op onze website ingesteld. Als een bestelling bijvoorbeeld aan bepaalde criteria voldoet, kunnen we onze klanten bellen om een paar vragen te stellen om er zeker van te zijn dat alles in orde is. Daarnaast hebben we een vrij strenge verificatieprocedure die is opgezet om identiteitsdiefstal zo goed mogelijk tegen te gaan.

Hoe ga je om met snel veranderende wet- en regelgeving op de afdeling Support?

Xander: Onze Compliance afdeling zit bovenop deze veranderingen en als het invloed heeft op de manier waarop we onze support doen, komen ze vaak langs met training of presentatie. Zo hebben ze ons bijvoorbeeld geleerd over financiële wetgeving, hoe we fraude kunnen opsporen en tegengaan, enzovoort. Wij geloven dat een sterke samenwerking binnen het bedrijf essentieel is voor onze kernactiviteiten.

Wat voor soort vragen krijg je het meest?

Xander: Onze focus ligt op het helpen van mensen om te beginnen met cryptocurrency, dus vaak krijgen we de vraag 'Wat is een coin adres? Of 'Hoe kan ik mijn coins verkopen?

En wat is de vreemdste vraag die de afdeling ooit heeft gekregen?

Xander: Laat me dat beantwoorden met een deel van het gesprek:

Klant: Hoe kan ik een coin verkopen?

Anycoin Direct: Nou, mogen we vragen welke coin u wilt verkopen en welke wallet u gebruikt om ze op te slaan?

Klant: Ik heb geen coins, maar ik wil ze wel verkopen.

Anycoin Direct: U moet wel coins hebben voordat u ze kunt verkopen.

Klant: U wilt me niet helpen

Dat was een zeer interessant gesprek.

En de grappigste vraag?

Xander: "Kun je bitcoin naar de maan laten gaan, alsjeblieft?’’

Hoe komt het dat er geen wachttijden zijn voor de live chat?

Xander: Nou, er zijn momenten dat we wel een wachtrij hebben voor de live chat. Wat we in de loop der jaren hebben geleerd is dat hoe druk het voor ons is, vaak samenhangt met hoe het met de markt gaat. Als er grote veranderingen in de markt zijn, of het nu gaat om nieuwe updates of een drastische verandering in de prijs, dan is onze supportlijn automatisch drukker. Maar ons team werkt wel heel hard om elke klant zo snel mogelijk aan te spreken met maximaal 5 chats per agent per keer.

Wil je meer weten over Dogecoin?

Lees dan onze uitgebreide 'Wat is Dogecoin?' info pagina